Всичко за Евро 2024 с БЛИЦ – ТУК!

ЦСКА 1948 допусна тежка загуба с 2:6 от хърватския шампион Динамо Загреб по време на лагера си в Словения.

Двата отбора си размениха по едно попадение преди почивката чрез Сандро Куленович (31') и Теодор Иванов (39')за 1:1.

В началото на втората част съперникът вкара два бързи гола след изстрели на Леон Якирович (51) и Марко Рог (55).

Четвърт час преди края Теодор Иванов си вкара автогол, а четири минути по-късно и Микич записа името си сред голмайсторите.

Десет минути преди края ЦСКА 1948 вкара още един гол за крайното 2:6 след удар на Неделко Пишчевич.

"Червените" са без звездата си Педриньо, който потегли към Турция за подпис с Коняспор.

До този момент футболистите на Валентин Илиев изиграха две контроли по време на подготвителния лагер в Словения. Те загубиха с 1:2 от Марибор и завършиха 1:1 с унгарския шампион Ференцварош.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2023