ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Прогнозите на Рени Камберова и Дичо за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ - ТУК!

ЦСКА победи ЦСКА 1948 с 2:1 като гост в двубой от 24-ия кръг на efbet Лига.

Срещата в Бистрица започна вихрено и двата тима пропуснаха по едно чисто положение, чрез Радослав Кирилов и Тобиас Хайнц в първите пет минути.

200 лв. Начален Бонус Спорт!

ЦСКА 1948 успя да поведе в 12-ата минута след гол с глава на Евгений Сердюк, възползвал се от прецизно центриране на Педриньо отляво (1:0). Попадението бе първо за украинеца от началото на сезона.

След половин час игра ЦСКА получи чудесна възможност да изравни, но Хайнц стреля покрай вратата. Минути по-късно след центриране на норвежеца отново се стигна до напрежение пред вратата на ЦСКА 1948, но Симеон Василев се намеси.

В самия край на първата част Неделко Пишчевич беше изгонен за грубо влизане, което му донесе втори жълт картон.

Цветомир Найденов изригна срещу ЦСКА и съдиите

Втората част стартира с пропуск на Евгений Сердюк, след което ЦСКА взе нещата в свои ръце.

Станислав Шопов и Тобиас Хайнц пропиляха добри възможности, за да се стигне до 67-ата минута. Тогава резервите Линдсет и Асприля комбинираха и колумбиецът изравни резултата (1:1).

Десет минути преди края Тобиас Хайнц се контузи и напусна играта.

ЦСКА стигна до победата в продължението на срещата с попадение на Улаус Скаршем, негов първи за "армейците". Той се възползва от рикошет в наказателното поле след пас на Линдсет и преодоля Петър Маринов с удар в левия ъгъл (2:1).

ЦСКА е на трето място в класирането с равен брой точки (по 51) с лидера Лудогорец и с втория Черно море, но с два мача повече от разградчани и с един от варненци. ЦСКА 1948 е на шеста позиция с 37.

ЦСКА 1948 - ЦСКА 1:2
1:0 Евгений Сердюк (12'), 1:1 Данило Асприля (67'), 1:2 Улаус Скаршем (90+1')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
1' Разбъркване в наказателното поле на ЦСКА 1948, но Амос Юга не се ориентира добре.
4'  Хубав удар на Карагарен, намери Кирилов, той стреля, но Бусато спаси.
5'  Шанс за ЦСКА! Тобиас Хайнц бе изведен от Шопов, но Маринов се справи.
12'  ГООООЛ за ЦСКА 1948! Педриньо получи по лявото крило и центрира към Сердюк, който се справи с Християн Петров и с глава насочи топката във вратата - 1:0!
20' Разбъркване в наказателното поле на ЦСКА 1948! Каранга тръгна към топката, но има фаул в атака.
33' Възможност за ЦСКА! Топката попадна у Хайнц след неумел опит за изчистване от бранител на ЦСКА 1948. Норвежецът шутира, но неточно.
37' Нов шанс за ЦСКА! Параболичен удар с глава се насочи опасно към далечния ъгъл на вратата на домакините, но Симеон Василев изчисти пред погледа на Християн Петров.
44' Поредно разбъркване пред вратата на домакините! Амос Юга получи топката, но не успя да я отправи във вратата.
45'  ЧЕРВЕН КАРТОН! Неделко Пишчевич получи втори жълт картон след груб фаул в центъра на терена!
45+4' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
53' Шанс за ЦСКА 1948! Сердюк получи възможност да стреля, но далеч от целта.
55' Възможност за ЦСКА! Станислав Шопов получи около точката за изпълнение на дузпа, но не уцели добре топката.
56' Тобиас Хайнц стреля с глава, но встрани.
67'  ГОООООЛ за ЦСКА! Данило Асприля получи пас с едно докосване от Джонатан Линдсет и се разписа за 1:1.
72' Антонио Вутов опита удар, но топката му дойде твърде високо и не успя да я отиграе добре.
90+1'  ГОООООЛ за ЦСКА! Улаус Скаршем се разписва, след като получи топката следе рикошет на метри от вратата.
90+10' Край на мача!

ЦСКА 1948ЦСКА 1948: 1. Петър Маринов, 3. Росен Божинов, 7. Талис (46'  21. Емил Ценов), 8. Педриньо, 9. Бирсен Карагарен, 10. Радослав Кирилов – К (90+1' 87. Симеон Димитров) , 14. Теодор Иванов, 15. Симеон Василев, 25. Евгений Сердюк  (66'  20. Антонио Вутов), 28. Неделко Пишчевич  , 39. Парвиз Умарбаев
Резерви: 12. Леви Нтумба, 6. Радослав Илиев, , 24. Виктор Василев, 58. Марто Бойчев, , 91. Райън Бидунга, 92. Пиер Нгуинда,
Треньор: Николай Панайотов

ЦСКА СофияЦСКА: 1. Густаво Бусато, 20. Мартин Стойчев (90+1'  4. Мено Кох), 22. Енес Махмутович, 6. Християн Петров, 15. Тибо Вион , 21. Амос Юга – К, 8. Станислав Шопов (58'  30. Данило Асприля ), 11. Матиас Фаетон, 14. Тобиас Хайнц  (82'  17. Емануел Шакич ), 9. Фернандо Каранга (58' 10. Джонатан Линдсет) , 26. Марселино Кареасо (46'  7. Улаус Скаршем )
Резерви: 25. Димитър Евтимов, 13. Браян Кордоба, 19. Иван Турицов, , 3. Сейни Санянг,
Треньор: Нестор Ел Маестро

Съдия: Иво Андреев
Стадион: "Витоша", Бистрица
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР