Представителният тим на ЦСКА 1948 разби дублиращия тим на „червените“ с 6:1 в двустранна игра.

През първото полувреме двубоят беше доста равностоен. Мариян Тонев изведе футболистите водени от Борислав Кьосев напред в резултата (0:1). До края на частта Педриньо възстанови равенството (1:1).

През второто полувреме представителния тим на ЦСКА 1948 взе инициативата и наложи много сериозна доминация. Валентин Йосков направи обрата факт (2:1). Последва автогол на Стелиян Добрев и 3:1 за представителния тим.

Завърналият се от наем в Септември Валентин Йосков реализира нови два гола и оформи хеттрик (5:1). Крайният резултат в срещата 6:1 беше оформен от Стефан Цонков, който също се завърна от периода си под наем в Хебър.

Утре футболистите на ЦСКА 1948 заминават за летен подготвителен лагер в Словения, където отборът ще премерят сили с Марибор, Сепси, Динамо Загреб и Панатинайкос. А като за финал „червените“ ще гостуват на Арис в Солун.