ЦСКА 1948 записа втора поредна загуба в предсезонните контроли. Преди дни тимът на Тодор Киселичков отстъпи с 2:3 на Славия, а днес записа поражение с 0:1 от Черно море в Разлог.

Единственото попадение беше дело на Жозе Гомеш, въпреки че „моряците“ може да съжаляват, че не стигнаха до по-убедителен успех, тъй като създадоха изключително много положения.

Денислав Ангелов пропусне две възможности за варненци през първото полувреме, а Андраде и Васил Панайотов демонстрираха неточен мерник при ударите си от далечна дистанция.

През второто полувреме положенията не бяха толкова много, но въпреки това Димитър Тодоров спаси изстрели на Родриго Варела и Касми към вратата на ЦСКА 1948.

Вратарят на „червените“ все пак капитулари в последната минута на мача, когато Гомеш успя да вкара победното попадение за „моряците“.

На 29 юни (вторник) ЦСКА 1948 играе с шампиона на Северна Македония – Шкендия от 18:30 часа. В понеделник (28 юни) Черно море ще срещне Струмска слава (Радомир) във втората си предсезонна контрола.