ЦСКА 1948 обяви, че Пепа Марникас е новият изпълнителен директор на клуба. Тя заменя на поста Стефан Сотиров, който се оттегли по собствено желание.

Ето какво написаха от ЦСКА 1948:

"Пепа Марникас е новият изпълнителен директор на ЦСКА!

ФК ЦСКА 1948 официално представя Пепа Марникас като нов изпълнителен директор на клуба.

Тя е дългогодишна част от семейството на ЦСКА и член на Управителния съвет на клуба, а през годините е доказала своя професионализъм, отдаденост и лоялност към каузата ЦСКА.

Пепа Марникас е адвокат и член на Софийска адвокатска колегия, магистър по право в Юридическия факултет на СУ „Св. Климент Охридски“, както и лектор в редица обучения и семинари в сферата на правото, защитата на личните данни и антикорупционните политики.

Пожелаваме ѝ много успехи, здраве и още много поводи за гордост с ЦСКА!"