Талантите на ЦСКА (родени 2004 година) продължават без грешна стъпка от началото на сезона. "Армейците", водени от треньора Атанас Борносузов, постигнаха 16 победа от 16 мача през кампанията до момента. "Червените" се наложиха над Национал (София) с 3:0, пише CSKA.BG.

"Момчетата ни пропуснаха няколко добри възможности да открият резултата през първото полувреме, но до това не се стигна и на почивката двата отбора се оттеглиха при нулево равенство. В първата минута на втората част ЦСКА поведе след гол на Мартин Влаевски. Десет минути по-късно Виктор Атанасов се разписа за 2:0. След автогол на играч на Национал резултатът трябваше да стане 3:0, но страничният съдия отсъди засада на наш футболист и попадението не беше зачетено. В последните секунди на срещата Йоан Борносузов (син на Атанас Борносузов) направи победата класическа, след като изстрелът му от дистанция мина през ръцете на вратаря и се озова в мрежата му", добавят на официалния сайт на "червените".

Следващата среща на ЦСКА (родени 2004 г.) е срещу Септември и ще се играе на 22 април от 12:00 часа.

Национал 2004 - ЦСКА 2004 0:3
Голмайстори: Мартин Влаевски, Виктор Атанасов, Йоан Борносузов

Състав на ЦСКА: Иван Маринов, Марин Влаевски, Валентин Ситнилски, Габриел Александров, Кирил Великов, Теодор Иванов, Йоан Борносузов, Павел Жабов, Йоан Лозанов (к), Ясен Цеков, Георги Чорбаджийски
Резерви: Николай Няголов, Андрей Димитров, Милен Младенов, Ясен Спиров, Васил Найденов, Георги Шаламанов, Виктор Атанасов, Александър Божков
Треньор: Атанас Борносузов