Новият нападател на ЦСКА Али Coy демонстрира сериозна ефективност. Той засега игра само в три мача на "червените", в които успя да вкара два гола, давайки заявка за титулярно място срещу Левски (в събота от 17:00 часа).

Нещо повече - статистиката показва, че е бил на терена за тима на Нестор Ел Маестро точно 93 минути - 10 минути като резерва срещу Черно море, 74 като титуляр срещу Ботев (Враца) (беше сменен) и влезе за още 9 минути при гостуването на Монтана за Купата на България. Това означава, че Coy вкарва за ЦСКА на всеки 46 минути или му трябва точно полувреме да се разпише, пише "Меридиан Мач". Дори и да приемем, че има късмет на дебютанта, ефективността му е много по-впечатляваща от прекия му конкурент Мауридес и несравнима с доскорошния любимец на сектор "Г" Фернандо Каранга.