ЦСКА записа поражение с 0:3 от чешкия вицешампион Виктория (Пилзен) в четвъртата си контрола от лагера в Марбея. Играчите на Милош Крушчич продължават да не са отбелязали гол на в двубоите си в Испания, а освен това вече натрупаха три загуби.

Бившият отбор на треньора на Лудогорец Павел Върба надделя с класическия резултат с две попадения на Коварик и едно на Алвир.

Наставникът на българския тим Милош Крушчич даде почивка на Али Соу, а халфът Кристиян Малинов също пропусна двубоя.

Чехите настинаха още от първите минути и имаха две отлични възможности за гол. При едната Жеферсон изчисти топката от голлинията миг преди тя да влезе във вратата.

По-добрата игра на Виктория даде резултат в 37-ата минута. Тогава Каямба проби и центрира отдясно, последва удар на чешки футболист от ъгъла на голямото наказателно поле, който се получи като пас към непокрития Коварик и той от няколко метра не сгреши.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

Футболистите на Крушчич направиха само една по-опасна атака през първите 45 минути.

Две минути след почивката Виктория вкара втори гол. Защитата на ЦСКА допусна грешка при изнасянето на топката, а Коварик стреля и удвои.

В 56-ата минута на терена се появи най-новото попълнение на червените Стефано Белтраме.

Играчите на Виктория пропиляха още едно добро положение, но малко по-късно вкараха трети гол. В 67-ата минута резервата Марко Алвир отбеляза след груби грешки в отбраната на българския тим. Гълъбов позволи да прекъснат негов слаб пас към Черниаускас, а в опита си да изчисти топката чорбаджийски я прати право в крака на Алвир и тя влезе в мрежата за крайното 3:0.

ЦСКА - Виктория Пилзен 0:3
0:1 Коварик (37), 0:2 Коварик (47), 0:3 Алвир (67)