Юношите на ЦСКА победиха Национал с 8:2 в мач от шестия кръг на Елитната група до 17 години.

Георги Манев откри резултата в 8-ата минута, в 18-ата Цветомир Цанев вкара за 2:0, а Национал върна един гол в 26-ата, информира cska.bg. Последваха още две попадения на Цанев, който оформи хеттрика си.

Марк-Емилио Папазов беше точен за 5:1 в 42-ата минута. В началото на второто полувреме гостите стигнаха до втори гол - 5:2. До края на срещата точни за "армейците" бяха Георги Манев, Христо Арсов и Цветелин Стоичков.

Талантите на ЦСКА ще гостуват на Сокол (Марково) в следващия кръг.

Съставът на ЦСКА: Александър Марковски (в), Александър Бучков (к), Стоян Гюров, Мартин Сотиров, Димо Славов, Георги Иванов, Марк-Емилио Папазов, Калоян Стоилов, Христо Арсов, Георги Манев, Цветомир Цанев
Резерви: Мартин Христов (в), Мартин Аврамов, Цветелин Стоичков, Веселин Борисов, Алпай Рамадан, Данаил Стойчев
Треньори: Владимир Манчев, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов