ЦСКА II победи с 2:0 Банско в мач от поредния кръг на Югозападната Трета лига, игран на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме младите армейци започнаха по-уверено двубоя и владееха инициативата, но нямаха късмет в завършващата фаза и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев тотално надиграха своя противник и съвсем заслужено стигнаха до победата. В 53-ата минута Росен Маринов направи хубаво подаване към Александър Кожухаров, който изпревари бранителите на гостите и хладнокръвно откри резултата.

В 78-ата минута Илиан Антонов проби по лявото крило и пусна остър пас, които отново бе засечен голмайстора Кожухаров, който оформи крайното 2:0 с втория си гол в срещата.

До края на двубоя "червените" можеха да направят преднината си още по-изразителна, но пропуснаха няколко изгодни положения и в крайна сметка се поздравиха с напълно заслужена победа с 2:0 над състава на Банско.

Стартов състав на ЦСКА  U18: 1. Алекс Божев (в) (к), 2. Асен Дончев, 3. Мартин Сотиров, 4. Браян Стефков, 5. Росен Маринов, 6. Петко Панайотов, 7. Алесандро Николов, 8. Юлиан Илиев, 9. Павел Жабов, 10. Георги Чорбаджийски, 11. Илиан Антонов.
Резерви: 12. Георги Гергинов (в), 13. Илиян Димитров, 14. Светозар Евтов, 15. Кирил Георгиев, 16. Димитър Петров, 17. Венцислав Иванов, 18. Александър Кожухаров, 19 Георги Димиторв, 20. Роберто Щилянов.
Старши треньор: Стамен Белчев