Пламен Гълъбов на 90% отпада от състава на ЦСКА за първия мач от груповата фаза на Лига Европа срещу ЧФР Клуж. „Червените“ посрещат румънския си съперник в четвъртък от 19:55 часа.

Защитникът и вчера не тренира на пълни обороти с основната група футболисти, а се готвеше на облекчен режим.

Той получи удар в ребрата при гостуването на Етър (2:2), когато бе заменен от Тибо Вион.

Именно французинът или Турицов ще са титуляри в четвъртък. Иван е възстановен напълно след дълго отсъствие заради травма, но няма игрова практика.

В защитата на ЦСКА има и втора въпросителна – кой да е партньор на Валентин Антов в центъра на отбраната. Това ще бъде Петър Занев или Юрген Матей. Шансовете повече клонят към българския капитан, тъй като холандецът не е в добра форма.