ЦСКА ще повтори надписа от сектор „В“ на стария стадион и на новия си дом, който в момента е в заключителните етапи на строежа.
Със седалките на новия сектор „В“, които ще бъдат същите като на „Алианц Арена“ в Мюнхен, ще бъде изписано „ЦСКА“. Надписът ще бъде с бели столчета.
Вече беше обявено, че на новия дом на „армейците“ ще има седалки с няколко нюанса на червеното, което ще направи визията по трибуните още по-красива.
Различните нюанси на червеното може да бъдат забелязани в сектор „Г“, където в единия от блоковете вече са монтирани повече от осем реда.
