Юношите на ЦСКА и Левски завършиха наравно 1:1 в отложен мач от 22-ия кръг на Зоналната група за набор 2001 и 2002. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

"Армейците" можеха да поведат в деветата минута, но Огнян Николов стреля встрани от вратата на "сините". Гостите откриха резултата в 18-aта, когато Тодор Найдин преодоля вратаря на "червените" Кристиян Сотиров - 0:1.

ЦСКА имаше няколко възможности да изравни до края на първата част след удари на Митко Русанов, Мартин Смоленски и Димитър Жабов.

В 55-ата минута се наложи на терена да влезе линейка. Играчът на Левски Ивайло Иванов падна на лявата си ръка и извади лакът, след което беше откаран в болница.

Смоленски отново беше близо до изравняването в 58-ата минута, а в 69-ата гол на Християн Петров беше отменен заради засада. В 74-ата минута Росен Петров центрира от фаул и след разбъркване в наказателното поле Огнян Николов изравни резултата - 1:1.

В класирането Левски е втори с 65 точки, а ЦСКА е на четвъртото място с 59. Лидер със 71 е Ботев (Пловдив).

ЦСКА - ЛЕВСКИ 1:1
0:1 Тодор Найдин (18), 1:1 Огнян Николов (74)

ЦСКА: Кристиян Сотиров, Димитър Жабов (капитан), Любомир Митков, Митко Русанов (Росен Петров), Иван Иванов (Христо Радков), Димитър Михайлов (Марио Попов), Мартин Смоленски, Християн Петров, Георги Юруков (Дейвид Симеонов), Митко Митков (Ертан Тахиров), Огнян Николов
Треньор: Сашо Борисов

ЛЕВСКИ: Иван Топалов, Добрин Денев, Симоне Игнатов, Стефан Стефанов (Симеон Иванов), Георги Владимиров, Радослав Гайдев, Ивайло Иванов (Стоян Сотиров), Ивайло Христов (капитан), Тодор Найдин (Георги Найденов), Богдан Костов, Мартин Д. Петков
Треньор: Борислав Кьосев