Юношите на ЦСКА от набор 2004 победиха Национал с 5:0 в отложен мач от XXIV кръг на първенството. Двубоят се игра на базата в "Панчарево" и бе 24-а победа от 24 мача за "червените".

Армейците, водени от Атанас Борносузов, можеха да поведат в резултата още в 5-ата минута, но след силен шут на Георги Чорбаджийски топката срещна напречната греда. "Червените" откриха в 17-ата минута след гол на Павел Жабов. В 23-ата Йоан Борносузов удвои, а Жабов направи преднината на ЦСКА класическа минута по-късно. В 31-ата минута Национал получи дузпа след нарушение на вратаря на "армейците", който след това спаси удара на играча на гостите. В 46-ата минута Жабов оформи хеттрика си за 4:0, а Чорбаджийски вкара фантастичен гол със странична ножица за 5:0 в 57-ата минута на двубоя, пишат от ЦСКА на сайта си.

В неделя (13 май) ЦСКА гостува на Локомотив (София). Двубоят е насрочен за 9:30 часа.

ЦСКА - Национал 5:0
Голмайстори: Павел Жабов (3), Йоан Борносузов, Георги Чорбаджийски

Стартов състав: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Габриел Александров, Валентин Ситнилски (к), Виктор Атанасов, Йоан Лозанов, Кирил Великов, Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Резерви: Константин Касабоков (в), Кристиан Петров, Росен Маринов, Александър Георгиев, Ясен Спиров, Георги Шаламанов, Александър Божков

Старши треньор: Атанас Борносузов