Юношите на ЦСКА и Берое завършиха 1:1 в Стара Загора в мач от 20-ия кръг на Елитната група до 19 години. Домакините откриха резултата в 60-ата минута чрез Костадин Пеев, а в ролята на спасител за "армейците" се изяви Валентин Антов. Големият талант на ЦСКА донесе точката с гол в добавеното време. 17-годишният Антов е основен играч и капитан на формацията на "червените" до 19 г., водена от треньора Ивайло Станев.

Припомняме, че защитникът записа името си в историята на ЦСКА. Когато беше едва 14-годишен Антов стана най-младият футболист, записал официален дебют за ЦСКА и най-младият капитан на тима - носи лентата в продължение на 25 минути в мача със София 2010 (4:1) за Купата на България.

Вальо е роден на 9 ноември 2000 година. В ЦСКА е от седемгодишен.

Съставът на ЦСКА: Борус Груев, Георги Костов, Валентин Антов (к), Никола Борисов, Адриан Гиргинов, Емануил Личев, Николай Янков, Даниел Йорданов, Радослав Илиев, Божидар Чуканов, Радослав Живков