Председателят на Народното събрание доцент Наталия Киселова е сред ВИП гостите на четвъртфинала за Купата на България между ЦСКА и Арда. Двубоят на националния стадион „Васил Левски“ започна в 18:00 ч.

Киселова зае място в официалната ложа до изпълнителния директор на "червените" Радослав Златков. По-рано през деня в парламента беше направена първата практическа крачка по възобновяването на фенклуба на ЦСКА. Именно Киселова поде инициативата, като бе подписала поканата за днешното събиране с червен химикал.