ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро няма да може да разчита на един от основните си футболисти във втори пореден мач. Централният защитник Браян Кордоба е аут за гостуването на Локомотив (Пловдив). Двубоят на "Лаута" е в понеделник oт 20:00 часа.

24-годишният колумбиец не игра при победата с 2:0 над Локомотив (София) в четвъртък, след като се контузи при гостуването на Ботев (Пловдив) (2:1) миналата седмица.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Кордоба беше заменен още преди почивката, когато се хвана за левия аддуктор и се наложи да бъде изнесен на носилка. Той се възстановява по специална програма и се подготвя индивидуално, като все още не се е присъединил към основната група.

В негово отсъствие партньор на Християн Петров в центъра на защитата в понеделник ще бъде Мено Кох.

Медицинският щаб на "червените" прави всичко възможно да вдигне Кордоба за вечното дерби с Левски следващата събота от 14:45 часа.