От Сектор Г се похвалиха, че са получили подарък от ЦСКА по повод 36-ата годишнина от организираната подкрепа към червения клуб. Иван Велчев-Кюстендилеца показа фланелката със символичния №12 – армейските фенове са 12-ият играч на отбора.
“Армейци,
Днес, навръх 36-та ни годишнина, получихме подарък от ръководството на ЦСКА. Пламенната подкрепа и усилията, които не спираме да полагаме, не са останали незабелязани. Правим всичко това и ще продължаваме и занапред, водени само и единствено от любов към отборът на нашите сърца.
Благодарим за уважението! Единни и сплотени вървим напред към върха – там, където е нашето място!”, написаха от Сектор Г.
