Юношите на ЦСКА победиха Барокко с 3:1 в мач от XVI кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион "Бонсист".

"Армейците" пропуснаха няколко добри възможности, които се откриха пред Алпай Рамадан, Георги Манев, Николай Митов и Данаил Стойчев, преди да поведат в 29-ата минута. Тогава Мартин Сотиров беше точен след асистенция отляво на Георги Иванов.

В 56-ата минута Цветелин Стоичков удари греда, а секунди след това Данаил Стойчев удвои преднината на "червените" с шут от дистанция. Барокко върна едно попадение в 60-ата, а в последната минута Стойчев направи резултата 3:1 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу съфамилника на легендата Христо Стоичков - Цветелин.

Това е четвърта победа за ЦСКА в четвъртия мач на тима през пролетта. В следващия кръг "червените" гостуват на Чавдар (Етрополе).