Светослав Тодоров записа победен дебют начело на втория отбор на ЦСКА. Тимът надви с 2:0 Несебър на стадион „Българска армия". Станислав Манолев игра за втория отбор, след като се завърна на терена след контузия. Мачът започна равностойно, но след 20-ата минута „червените” постепенно наложиха превес, предава CSKA.BG.

В 44-та минута Красимир Станоев с топовен шут не остави никакви шансове на вратаря на гостите. В 60-ата минута в игра за ЦСКА се появи и Манолев. Седем минути по-късно домакините удвоиха резултата. Милчо Ангелов бе фаулиран в наказателното поле. Вратарят Андонов отрази удара му от бялата точка, но при добавката Тонислав Йорданов бе безпогрешен за крайното 2:0.

ЦСКА II - Несебър 2:0
1:0 Красимир Станоев, 2:0 Тонислав Йорданов

ЦСКА II: 30. Александър Конов, 2.Стойчо Атанасов, 3.Мартин Симеонов, 5.Пламен Гълъбов, 20.Добромир Бонев, 4.Ангел Лясков, 8.Александър Георгиев, 10.Милчо Ангелов, 6.Красимир Станоев, 7.Румен Руменов, 17.Петър Витанов (к)
Резерви: 1.Борис Груев, 19.Радослав Живков, 9.Тонислав Йорданов, 11.Станислав Манолев, 16.Иван Турицов, 14.Николай Янков
Старши треньор: Светослав Тодоров