ЦСКА завърши наравно 0:0 срещу Спартак (Варна) в първия си мач от сезона в Елитната юношеска група до 17 години.

В 15-ата минута при "червените" беше извършена принудителна смяна, след като вратарят Ивайло Илиев счупи пръст на дясната си ръка, пише cska.bg.

"Армейците" пропуснаха чудесни възможности да отбележат гол. Те се откриха пред Цветомир Цанев, Марк-Емилио Папазов, Георги Манев, Христо Арсов, Мартин Сотиров, Данаил Стойчев, Георги Иванов и Мартин Аврамов, но топката така и не премина голлинията.

Папазов удари и греда в последните минути. В добавеното време червените останаха в намален състав, след като Цветелин Стоичков получи втори жълт и респективно червен картон.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Лудогорец. Двубоят е в сряда (28 август) от 12:00 часа в база "Гнездо на орли".

Съставът на ЦСКА: Ивайло Илиев (в), Георги Иванов, Стоян Гюров, Мартин Сотиров (к), Димо Славов, Христо Арсов, Веселин Борисов, Цветелин Стоичков, Георги Манев, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев
Резерви: Александър Марковски, Мартин Аврамов, Цветомир Йорданов, Калоян Стоилов, Данаил Стойчев
Треньори: Владимир Манчев, Сашо Борисов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов