Светослав Тодоров дебютира с победа начело на втория отбор на ЦСКА. "Армейците"се наложиха с минималното 1:0 над Спартак (Плевен) в контрола, която е част от подготовката на двата тима за пролетния дял от шампионата.

"Червените" наложиха натиск в самото начало на мача и в 8-ата минута излязоха напред в резултата. Точен бе Георги Търтов, който се възползва от прецизен пас на Петър Витанов. Седем минути по-късно Емил Петров от Спартак получи червен картон за спиране на голова атака на ЦСКА, но според предварителната договорка между треньорите бе заменен от друг състезател.

ЦСКА II продължи с по-активните действия, но така и не съумя да стигне до втори гол.

ЦСКА II - Спартак Плевен 1:0
1:0 Георги Търтов (8)

ЦСКА II: Петър Петров (в), Васил Попов, Валентин Антов, Мартин Ачков, Мартин Симеонов, Петър Витанов, Николай Янков, Георги Търтов, Добромир Бонев, Михаил Кулов, Георги Минчев

Треньор: Светослав Тодоров