Фенове на ЦСКА отново излязоха на протест срещу Столичния общински съвет (СОС), който на два пъти отхвърли предложение една от станциите по новия лъч на метрото в столицата да се казва "СК ЦСКА". Днес, в час пик - в 18 часа, запалянковците блокираха един от най-оживените булеварди - "Драган Цанков".
Утре предстои трето гласуване в СОС, което ако отново не мине, вероятно ще предизвика по-мащабен протест.
"Червените" oтдавна предупредиха, че в деня на финала за Купата на България срещу Лудогорец (на 22 май), за който вече са продадени над 32 хиляди билета, отново ще изразят недоволството си.