ЦСКА 1948 и ФК Банско завършиха наравно 2:2 в контрола, която се игра на терена на 57-о училище. За водения от Валентин Илиев тим това бе трето поредно равенство в контролите от началото на зимната подготовка.

Атанас Чипилов откри резултата за ФК Банско в 10-ата минута на мача. В началото на втората част Спас Спасов изравни. В 70-ата минута влезлият като резерва Йоан Маринов изведе ЦСКА 1948 напред в резултата, но веднага след това съперникът върна един гол, оформяйки крайното 2:2.

В края на мача Атанас Кръстев бе сменен принудително, като все още не е ясна сериозността на травмата му.

Главен съдия на срещата бе Николай Йорданов, а негови помощници – Веселин Мишев и Иво Колев.

В следващата си проверка ЦСКА 1948 гостува на Марек (Дупница) на легендарния стадион „Бончук“, където домакините ще представят отбора си.