ЦСКА 1948 записа престижна победа над тима от Югозападната "В" група Хебър (Пазарджик). "Червените" надделяха с 3:1 в двубой от турнира за купата на Аматьорската лига.

Гостите откриха резултата в края на първата част чрез Георги Георгиев, но в 62-ата минута Георги Божилов изравни след шут от 25 метра.

Към края на двубоя футболистите на Валентин Илиев натиснаха сериозно своя съперник и с два гола на резервата Борислав Трендафилов стигнаха до крайния успех. Младокът се разписа в 83-ата минута на празна врата, а в самия край майсторски прехвърли стража на Хебър за 3:1.

Съставът на ЦСКА 1948: 12. Иван Герасимов, 5. Борислав Ангелов, 3. Давид Стоянов, 31. Илиан Генадиев, 25. Герман Петров, 4. Радослав Димитров, 2. Атанас Кръстев, 18. Виктор Теодосиев, 11. Калоян Стефанов, 17. Йоан Маринов, 9. Георги Божилов