ЦСКА 1948 записа изразителна победа с 8:0 при домакинството си на Орловец (Кокаляне), което се игра на стадиона в Обеля.
Головата серия откри Георги Божилов в 28-ата минута. Малко преди почивката Атанас Кръстев реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него. В заключителните секунди на първото полувреме Георги Младенов покачи на 3:0.

През втората част играчите на Валентин Илиев забиха още 5 попадения.  Калоян Стефанов майсторски прехвърли вратаря за 4:0. Само 240 секунди по-късно Георги Младенов вкара пети гол след изстрел по земя. В 77-ата минута Стефанов се разписа отново, а Мартин Нинов покачи на 7:0. Крайното 8:0 оформи Атанас Кръстев.

ЦСКА 1948: 12. Герасимов, 2. Кръстев, 3. Стоянов, 4. Димитров, 17. Маринов, 18. Теодосиев, 19. Маджаров, 20. Младенов, 25. Петров, 31. Генадиев, 9. Божилов

ОРЛОВЕЦ: 30. Куцаров, 16. Езекиев, 15. Христов, 4. Н. Стоянов, 17. Ангелов, 2. Й. Стоянов, 14. Йовчев, 11. Кралев, 19. Гешев, 6. Стойков, 18. Петков