Вторият отбор на ЦСКА-София загуби от Царско село с 1:2 в мач от втория кръг на Втора лига.

Още в 1-ата минута стражът Стоянов спаси опасен удар под ъгъл на Руменов.

В 23-ата минута след опит за центриране на Реян Даскалов от Царско село топката удари напречната греда.

Малко по-късно Попов центрира към Бонев, но той би над вратата.

В 27-ата минута младият страж на армейците Слави Петров показа завиден рефлекс при шут от упор.

В 33-ата минута червените матираха защитата, но се засуетиха в наказателното поле и Руменов, и Бонев изпуснаха отличен шанс за гол.

В 41-ата минута символичните гости откриха резултата чрез Симеон Ганчев.

В самия край на полувремето армейците натиснаха съперника си. Топовен удар на Галин Минков профуча до гредата, а в продължението Добромир Бонев изравни след взаимодействие в малкия пенал с Ангел Лясков.

След почивката близо до попадение беше Лясков.

В 74-ата минута Радой Божилов даде преднина на Царско село с технично изпълнение.

В другата среща, предвидена за днес, Етър победи трудно състава на Левски (Карлово).

Локомотив (София) завърши 2:2 срещу Оборище (Панагюрище).