ЦСКА завърши наравно 1:1 със Спартак (Плевен) в мач от осмия кръг на Елитната група до 15 години, който се игра на базата в Панчарево.

Гостите поведоха в 30-ата минута. Пет по-късно Браян Стефков центрира отляво, а Кристиан Георгиев вкара красив гол от воле за 1:1, пише cska.bg. През втората част той удари греда, а "армейците" пропуснаха още положения и не успяха да стигнат до пълен обрат.

След издънката ЦСКА изостава с 4 точки от лидера Левски. "Сините" победиха днес с 4:0 Черно море във Варна и оглавяват класирането с 24 точки. ЦСКА е втори с 20, а третият Септември (София) има 17.

В сряда "червените", водени от Атанас Борносузов, гостуват на Ботев в Пловдив.

Съставът на ЦСКА: Кристиян Димитров (в), Браян Стефков, Росен Маринов (к), Никола Чукаров, Лъчезар Иванов, Иван Нешков, Майкъл Рангелов, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Наско Цеков, Георги Димитров
Резерви: Кристиян Славов (в), Мартин Стоянов, Кристиан Петров, Калоян Гергинов, Васил Маринов, Константин Йорданов, Тодор Петков, Велин Василев
Треньори: Атанас Борносузов, Ивайло Иванов, Костадион Джоргов