ЦСКА се наложи с 3:1 над Монтана в контролна среща, играна на базата на "червените" в Панчарево. "Армейците" се оказаха губещи в резултата в средата на първата част, но демонстрираха класа и се поздравиха с крайния успех.

Втородивизионният тим излезе напред в резултата в 26-ата минута, когато точен бе Сергей Георгиев. Атакуващият играч на Монтана се разписа отблизо, след като преди това топката срещна напречната греда на вратата на Китанов.

13 минути по-късно головата машина на ЦСКА Фернандо Каранга изравни с премерен изстрел. В самия край на първото полувреме Кевин Кубемба можеше да реализира втори гол за "червените", но пропусна сам срещу противниковия страж.

Все пак такъв падна във вратата на Монтана в 60-ата минута, когато Стефан Цонков си отбеляза автогол. Само 5 минути по-късно Валентин Антон оформи крайното 3:1 в полза на ЦСКА.

До края на двубоя бяха извършени множество промени и в двете единайсеторки, но резултатът се запази непроменен.

Резултат с изображениеСтартов състав на ЦСКА:  12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 25. Александър Барт, 7. Кевин Меркадо, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 10. Густаво Кулма, 17. Енрике Рафаел, 21. Кевин Кубемба, 9. Фернандо Каранга
Резерви: 1. Борис Груев (в), 29. Милчо Ангелов, 14. Валентин Антов, 5. Иван Митрев, 13. Никола Борисов, 27. Адриан Гиргинов, 24. Даниел Йорданов, 20. Огнян Николов, 11. Асен Дончев
Старши треньор: Стамен Белчев