ЦСКА U15 победи Верея (Стара Загора) с 4:0  в мач от XIII кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

По този начин "армейците" продължават да са лидери в класирането с 33 точки след 10 победи и три равенства, втори е Левски с 10 победи, 1 равенство и 2 загуби.

"Червените" поведоха в 4-ата минута след гол на Павел Жабов, след това удариха две греди, а в 35-ата Жабов се разписа отново за 2:0. В 43-aта минута нападателят нa ЦСКА оформи хеттрика си, а в 65-ата Йоан Лозанов беше точен за 4:0.

На "червените" им предстои гостуване на Локомотив в Пловдив. Двубоят ще се играе на 25 ноември (неделя) от 12:00 часа.

Седем момчета от ЦСКА - Мартин Влаевски, Кирил Великов, Йоан Лозанов, Георги Чорбаджийски, Павел Жабов, Ясен Цеков и Йоан Борносузов, са проектонационали и ще бъдат на лагер в Национална футболна база "Бояна" от утре до сряда (19-21 ноември), когато ще играят контрола.