Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, отстраниха Ботев 57 и продължават напред в турнира за Купата на БФС, информира cska.bg. "Армейците", водени от Атанас Борносузов, спечелиха с 2:0. Двубоят се игра на изкуствения терен на 57 СУ "Св. Наум Охридски".

ЦСКА поведе в резултата с гол на Павел Жабов в началото на второто полувреме, а в 55-ата минута "червените" удвоиха аванса си чрез Теодор Иванов. Освен двата гола, "армейците" пропуснаха още много положения пред вратата на съперника. Въпреки това ЦСКА победи и продължава борбата за Купата, а следващият си опонент Борносузов и момчетата му ще научят след жребий, който ще се тегли до края на седмицата.

Ботев 57 - ЦСКА 0:2
Голмайстори: Павел Жабов, Теодор Иванов

Съставът на ЦСКА: Иван Маринов (в), Теодор Иванов, Мартин Влаевски, Павел Жабов, Николай Няголов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Кирил Великов, Йоан Борносузов, Георги Шаламанов
Резерви: Милен Младенов (в), Виктор Атанасов, Андрей Димитров, Ясен Спиров, Васил Найденов, Александър Георгиев
Старши треньор: Атанас Борносузов