Юношите старша възраст на ЦСКА победиха Славия с 2:1. След успеха “червените” вече са едноличен лидер в класирането на Елитната юношеска група до 19 години. Възпитаниците на Ивайло Станев постигнаха обрат в мача, след като Славия поведе от дузпа, пише CSKA.BG.

След почивката резултатът беше изравнен от Георги Търтов, а Радослав Живков отбеляза за 2:1 в третата минута на добавеното време и осигури победата на ЦСКА на стадион "Славия". В следващия кръг е вечното дерби при юношите до 19 години. ЦСКА приема Левски в неделя (12 март) от 14:30 часа.

Славия - ЦСКА 1:2
Голмайстори за ЦСКА: Георги Търтов, Радослав Живков

Състав на ЦСКА: Слави Петров (в), Иван Турицов, Никола Борисов, Валентин Антов, Георги Костов, Николай Янков, Иван Митрев, Петър Д. Петров, Радослав Живков, Даниел Йорданов, Георги Търтов
Резерви: Петър Л. Петров (в), Марчело Тенев, Асен Георгиев, Хосеин Трайков, Айкут Рамадан, Мартин Ачков
Старши треньор: Ивайло Станев