Юношите на ЦСКА от набор 2004 победиха Левски-Раковски с 3:2. Двубоят от XXIII кръг на първенството се игра на стадион "Раковски". От старта на сезона "армейците", водени от Атанас Борносузов, спечелиха всичките си срещи, пише cska.bg.

В мача днес на почивката червените водеха с 2:0 след попадения на Павел Жабов, а в началото на второто полувреме Александър Георгиев направи преднината на тима класическа. Тогава треньорът пусна в игра всички резерви и след рокадите в състава ни домакините успяха да отбележат два гола.

Така ЦСКА успя да постигне победа над "сини" таланти, макар и при юношите, след като вчера мъжките формации на двата гранда направиха 2:2 на "Васил Левски".

Следващият мач на отбора на Борносузов е срещу Левски - финал за Купата на БФС. Двубоят ще се играе на стадион "Витоша" в Бистрица на 24 април (вторник) от 17:00 часа.

Левски-Раковски - ЦСКА 2:3
Голмайстори: Павел Жабов (2), Александър Георгиев

Стартов състав: Константин Касабоков (в), Николай Няголов, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Виктор Атанасов, Йоан Лозанов, Георги Шаламанов, Георги Чорбаджийски, Кирил Великов, Павел Жабов, Ясен Цеков
Резерви: Милен Младенов (в), Боян Даскалов, Александър Георгиев, Ясен Спиров, Васил Найденов, Кристиян Петров, Росен Маринов
Tреньор: Атанас Борносузов