ЦСКА постигнаха убедителна победа с 6:1 при гостуването си на Верея (Стара Загора). Срещата беше отложен мач от 13-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години и се игра на стадион "Трейс Арена".

Момчетата на треньора Ивайло Станев не оставиха никакви шансове на домакините, като поведоха набързо в резултата с два гола в 23-ата и 25-ата минути. Точни за ЦСКА бяха Радослав Живков и Иван Митрев.

Домакините имаха добра възможност да намалят резултата, но вратарят на "червените" Слави Петров показа отличен рефлекс и отрази удара към вратата си.

В 34-ата минута ЦСКА уби интригата в мача с трето попадение, дело отново на Радослав Живков. В 63-ата минута току-що влезлият Даниел Йорданов отбеляза красив гол след образцова контраатака на младите "армейци", а в 70-ата Добромир Бонев вкара петото попадение за столичани.

Домакините все пак успяха да реализират почетен гол 3 минути по-късно, а в самия край на срещата Иван Митрев бе точен за втори път в мача и оформи крайното Верея - ЦСКА 1:6.

След успеха "червените" събраха 32 точки и са на една зад лидера Ботев (Пловдив). Верея е на 14-ото място с 9 точки.

Състав на ЦСКА: 1. Слави Петров, 7. Иван Турицов, 6. Валентин Антов (3. Никола Борисов), 15. Мартин Ачков, 4. Николай Георгиев, 10. Марчело Тенев (18. Георги Костов), 13. Добромир Бонев, 14. Николай Янков, 9. Радослав Живков, 16. Иван Митрев, 8. Георги Търтов (19. Хюсеин Трайков)
Треньор: Ивайло Станев