ЦСКА II загуби с 1:2 контролата срещу Етър (Велико Търново). Още в 3-ата минута Илко Трифонов се разписа с глава за Етър. В 30-ата минута вратарят Петър Петров беше на висота и предотврати опасна ситуация срещу излезлия очи в очи с него Стефан Неделчев, пише CSKA.BG. В края на полувремето ЦСКА II също създаде опасности пред вратата на „виолетовите”.

В 42-ата минута Михаил Кулов проби отлично по левия фланг, но Николай Янков не успя да нанесе точен удар от зоната на дузпата. В самото начало на второто полувреме Етър стигна до второ попадение след далечен удар на Чавдар Ивайлов. Десет минути преди последния съдийски сигнал капитанът на ЦСКА II Витанов намали на 1:2. След изпълнение на ъглов удар той стреля и Акалски отрази първия му удар, но Витанов отново стигна пръв до топката и намали.

ЦСКА II - Етър 1:2

ЦСКА II: Петър Петров, Васил Попов, Мартин Симеонов, Валентин Антов, Мартин Ачков, Петър Витанов, Николай Янков, Михаил Кулов, Добромир Бонев, Георги Търтов, Георги Минчев (Резерви в хода на мача: Иван Турицов, Иван Митрев, Петър Д. Петров, Марчело Тенев, Георги Костов, Никола Борисов, Асен Георгиев, Даниел Йорданов)
Старши треньор: Светослав Тодоров