Ботев (Враца) се наложи с 3:2 над дубъла на ЦСКА в последна среща от 27-ия кръг на Втора лига. Врачани стигнаха до успеха с гол в последната минута на мача, когато точен бе резервата Иван Иванов.

Милчо Ангелов изведе "червените" в 34-ата минута. След почивката Ботев стигна до обрат с два гола на юношата на Левски Тодор Чаворски. Нападателят се разписа в 55-ата и 56-ата минута.

В 76-ата минута Никола Колев възстанови равенството с удар от около 15 метра. Така се стигна до 90-ата минута, когато Иван Иванов донесе победата за Ботев.

Успехът е изключително важен, като тимът е на девето място и има вече 38 точки, докато вторият тим на "червените" остана с 30 точки на 14-ото място, на 3 точки от спасителната зона.