Юношите на ЦСКА до 14 години победиха с категоричното 7:0 Локомотив (София) като гост в мач от третия кръг на столичното първенство.

Алексей Симов отбеляза два гола за "армейците", пише cska.bg. След това стражът на ЦСКА Никола Златинов спаси дузпа. Ангел Тодоров беше точен за 3:0 и на почивката тимът на треньорите Калоян Генов и Асен Яначков имаше комфортна преднина.

През втората част по веднъж се разписаха Георги Христанов, Лоренцо Борисов и Кирил Георгиев, а Алексей Симов оформи хеттрика си и крайния резултат 7:0.

Стартовият състав на ЦСКА: Никола Златинов, Мартин Цветков, Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Алексей Симов, Милен Георгиев, Георги Христанов, Кирил Георгиев, Александър Кожухаров
Резерви: Станислав Танев (в), Божидар Петров, Александър Благовестов, Антон Илиев, Лоренцо Борисов, Кристиан Василев
Треньори: Калоян Генов и Асен Яначков