Юношите на ЦСКА от набор 2003 победиха Спортист 13 (София) с 5:1. "Армейците", водени от Христо Марашлиев, заслужено постигнаха осми пореден успех в шампионата. ЦСКА поведе в резултата в 15-ата минута, когато Георги Манев отбеляза много красив гол. В последните минути на полувремето "червените" реализираха още две страхотни попадения, чиито автори бяха Алпай Рамадан и Данаил Стойчев.

В средата на втората част Спортист 13 върна един гол, но ЦСКА продължи да атакува. В рамките на десет минути тимът вкара още два гола чрез Георги Манев и Денис Стефанов. Следващият кръг е третото издание на вечното дерби за сезона. ЦСКА 2003 гостува на Левски в неделя (21 май) от 9:30 часа.

ЦСКА U14 - Спортист 13 (София) U14 5:1
Голмайстори за ЦСКА: Георги Манев (2), Алпай Рамадан, Данаил Стойчев, Денис Стефанов

Състав на ЦСКА: 12. Ивайло Илиев, 21. Цветомир Йорданов, 7. Мартин Кирчев, 3. Димитър Колимечков, 16. Иван Бакалски, 6. Алпай Рамадан, 29. Мартин Аврамов, 8. Георги Манев, 22. Христо Арсов, 20. Цветомир Цанев, 17. Днаил Стойчев
Резерви: 1. Мартин Христов, 19. Димитър Стоянов, 18. Денис Стефанов, 11. Милен Хаджиев, 2. Мартин Сотиров, 15. Александър Бучков
Старши треньор: Христо Марашлиев