ЦСКА се наложи с впечатляващото 11:0 срещу Монтана в мач от 18-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се състоя на изкуствения терен на ВТУ "Тодор Каблешков".

"Армейците" водеха с 2:0 в 9-ата минута, след като Димитър Михайлов и Даниел Иванов отбелязаха красиви попадения директно от преки свободни удари, разказват от ЦСКА на официалния си сайт cska.bg. Иванов беше точен за 3:0 в 12-ата минута, в 36-ата Кристиян Атанасов се разписа за 4:0, а Иванов оформи хеттрика си две по-късно и на почивката "червените" имаха преднина от пет гола.

През втората част Емил Ценов вкара за 6:0, а Атанас Няголов отбеляза седмия гол за ЦСКА. Последваха две попадения на Цветомир Цанев. Александър Цонев направи резултата 10:0, а Цанев също завърши мача с хеттрик с гол в последните минути.

В класирането на Елитната група до 17 години ЦСКА е четвърти с 41 точки. Лидер с 47 е Ботев (Пловдив).

В следващия си двубой юношите на ЦСКА приемат Славия. Мачът е в неделя (10 март) от 11:30 часа отново на терена на ВТУ "Тодор Каблешков"

Съставът на ЦСКА: Илия Шаламанов (в), Александър Бучков, Преслав Страшимиров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Алпай Рамадан, Димитър Михайлов, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Марио Николов, Георги Замфиров, Атанас Няголов, Александър Цонев, Николай Митов
Треньори: Сашо Борисов и Христо Марашлиев