ЦСКА победи Марек (Дупница) с 3:1 в мач от 17-ия кръг на Елитната група до 19 години, който се игра на базата в Панчарево. След успеха "армейците" събраха 36 точки и са само на една зад лидера Лудогорец, който е с мач по-малко. Марек е на 14-ото място с 11 точки.

Избраниците на Ивайло Станев поведоха на дупничани в 7-ата минута след гол на Божидар Чуканов, пише cska.bg. В 61-ата Даниел Йорданов удвои преднината на ЦСКА, а седем по-късно Радослав Живков вкара за 3:0. В 86-ата минута гостите от Дупница отбелязаха почетното си попадение - 3:1.

В неделя (11 март) ЦСКА ще гостува на Локомотив (Пловдив). Двубоят е от 14:30 часа.

ЦСКА - Марек 3:1
Голмайстори: Божидар Чуканов, Даниел Йорданов, Радослав Живков

Стартов състав: 1. Борис Груев (в), 18. Георги Костов, 15. Никола Борисов, 3. Милен Манчев, 4. Адриан Гиргинов, 16. Емануил Личев, 17. Петър Петров, 13. Даниел Йорданов (к), 10. Иван Митрев, 7. Божидар Чуканов, 9. Радослав Живков
Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 5. Джулио Чарлов, 14. Николай Янков, 11. Радослав Илиев, 20. Борислав Будинов, 8. Жулиан Манолов, 19. Борислав Борисов
Старши треньор: Ивайло Станев