Юношите на ЦСКА до 14 години победиха Кюстендил с 3:1 в първия мач от 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС, който се игра на стадион "Бонсист".

"Армейците" поведоха в 16-ата минута след красив гол на Константин Йорданов, а до края на първата част пропуснаха няколко отлични възможности да увеличат преднината си, пише cska.bg. В 47-ата Георги Димитров се разписа за 2:0, а четири по-късно Майкъл Рангелов направи резултата класически. Гостите върнаха едно попадение в 56-ата минута.

Реваншът срещу Кюстендил е на 21 ноември от 14:00 часа на стадион "Осогово".

В неделя (4 ноември) на ЦСКА предстои мач от десетия кръг на столичното първенство срещу Славия, който ще се играе от 9:30 часа на стадион "Бонсист".

Съставът на ЦСКА: Кристиян Димитров (в), Мартин Стоянов, Наско Цеков, Росен Маринов, Кристиан Петров, Майкъл Рангелов (к), Константин Йорданов, Иван Нешков, Кристиан Георгиев, Браян Стефков, Георги Димитров
Резерви: Броуди Смит (в), Даниел Димитров, Калоян Гергинов, Илиан Димитров, Давид Зафиров, Васил Маринов, Пламен Пейчев
Старши треньор: Антон Димитров
Треньор на вратарите: Калоян Георгиев