Юношите на ЦСКА, родени 2005 година, победиха Олимпиец (София) с 3:2 в мач от шестия кръг на столичното първенство, който се игра на стадион “Бонсист”.

Гостите откриха резултата в 25-ата минута, Георги Димитров се разписа за 1:1 шест по-късно, а в 34-ата играч на Олимпиец си вкара автогол. Преди почивката Константин Йорданов и Георги Димитров удариха греди, пише cska.bg.

През второто полувреме се стигна до 2:2, а Георги Димитров беше точен за 3:2 и така "армейците", водени от Антон Димитров, постигнаха шеста победа в шестия си мач от старта на сезона.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Левски. Двубоят ще се играе в събота (13 октомври) от 11:00 часа. Преди дербито двата отбора имат пълен актив от по 18 точки. Трети с 15 е Славия.

Стартов състав на ЦСКА: Кристиян Димитров (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Даниел Димитров, Майкъл Рангелов (к), Калоян Гергинов, Константин Йорданов, Васил Маринов, Илиан Димитров, Георги Димитров
Резерви: Кристиян Славов (в), Давид Зафиров, Браян Стефков, Георги Стоименов, Цанко Адов, Кристиан Георгиев, Пламен Пейчев
Старши треньор: Антон Димитров