Юношите на ЦСКА до 19 години победиха мъжкия отбор на Вихрен в Сандански с 4:2 във втората си контрола по време на зимната подготовка.

"Армейците", водени от Ивайло Станев, отново бяха без четиримата играчи, които са на лагер с представителния тим в Испания - Валентин Антов, Никола Борисов, Радослав Живков и Божидар Чуканов, както и без контузения Николай Янков, който беше определен за най-добър млад футболист на ЦСКА за 2017 година на наградите на ОСК ЦСКА вчера.

В приятелския мач участие взеха няколко момчета от набор 2001 и един юноша, роден през 2002 година, пише cska.bg.

"На почивката тимът ни водеше с 2:0 след попадения на Иван Митрев и Борислав Будинов в последните минути на първата част. През второто полувреме Вихрен изравни, но "червените" си върнаха преднината след гол на Любослав Златков, а играч на домакините си отбеляза автогол и оформи крайния резултат 4:2", добавиха "червените" на официалния си сайт.

Следващата контрола на ЦСКА U19 е в събота (3 февруари) срещу мъжкия отбор на Сливнишки герой. Двубоят ще се играе от 13:00 часа в комплекс "Царско село".