Юношите нa ЦСКА до 16 години победиха Олимпиец с 3:0 в мач от деветия кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион "Бонсист". Това е шеста победа за "червените" от старта на сезона.

"Армейците" получиха дузпа в 13-ата минута за нарушение срещу Данаил Стойчев, но вратарят на Олимпиец спаси удара на Цветомир Цанев. Цанев се разписа за 1:0 в 26-ата минута, след като Стойчев му подаде отдясно. В 62-ата минута Цветелин Стоичков центрира от фаул, а Мартин Сотиров беше точен с глава за 2:0. Минута по-късно Стоичков оформи класическия резултат след шут по земя извън наказателното поле.

В следващия кръг "армейците" гостуват на Кюстендил. Двубоят ще се играе на 11 ноември (неделя) от 11:30 часа на стадион "Осогово."