На изключително грозна сцена станаха свидетели зрителите на мача в Добрич.
Минути след последния съдийски сигнал на драматичния сблъсък Добруджа - Левски (2:2) старши треньорът на домакините Ясен Петров отиде до скамейката на гостите, за да поздрави колегата си Хулио Веласкес.
Испанецът обаче вместо да приеме ръката на Пловдивския Джанини, нещо му се тросна. Веласкес се разбесня, започна да ръкомаха и да си сочи часовника, очевидно недоволен от действията на добричлии, които всячески се опитваха да бавят времето в последните минути на срещата.
Петров пък не му остана длъжен и му налетя разгневен. До резил не се стигна в крайна сметка, защото се намесиха навреме хора от щабовете на двата тима.
При всички случаи сценката е срамна...
