Треньорът на Монтана Анатоли Нанков определи равенството 1:1 с Берое като "закономерно".

"Лошо започнахме с ранен гол на Берое, после заиграхме по-добре. Създадохме повече голови положения, за жалост, не можахме да ги оползотворим. Имаше чисти положения, които пропуснахме. Закономерно мачът завърши равен.

Не мога да съм недоволен, има още какво да се желае. Чака ни много работа още, убеден съм. За този мач няма как да съм недоволен, играха добре. Жалко че пропуснахме такива чисти положения.

За нашия отбор всички точки са в полза, дори една. След трите поредни победи загубихме три мача. Събра се напрежение. Смятам, че спечелихме 1 точка", заяви Нанков.