Ботев (Враца) прави всичко възможно, за да успее да картотекира най-новото си попълнение Джордже Йовичич за днешния четвъртфинал за Купата на България срещу Арда. Мачът на стадион „Христо Ботев“ започва в 15:00 часа.
24-годишният защитник премина при врачани през миналата седмица, но все още няма документи, позволяващи му да играе в България. За последно Йовичич игра за босненския Слога Меридиан.
Заради липсата на неговия картотека, треньорът Тодор Симов заложи в защита на Милен Стоев и Иван Горанов при загубата с 1:3 от Левски за първенство.