ЦСКА използва официалния си профил във „Фейсбук“, за да обяви 1 юли за специален ден. В този ден ще бъде пуснат в продажба новият титулярен екип на отбора. Специално за събитието в клубния магазин ще присъстват капитанът Бруно Жордао и Петко Панайотов.

СЪОБЩЕНИЕТО НА ЦСКА
1 юли ще бъде специален ден за всички ни!

Тогава официалният титулярен екип на ЦСКА за сезон 2026/2027 ще бъде наличен в продажба в официалния клубен магазин на ул. „Солунска“ 12, както и онлайн на cska.bg.

Бъдете сред първите, които ще облекат фланелката, посветена на завръщането у дома, на стадион „Българска армия“!

Но това не е всичко!

Между 11:00 и 13:00 ч. капитанът на отбора Бруно Жордао и Петко Панайотов ще бъдат в клубния магазин, за да се срещнат с всички армейци, да раздадат автографи, да се снимат с вас и да ви подарят специални подписани картички.

1 юли

Официален клубен магазин на ЦСКА

ул. „Солунска“ 12

Екипът ще бъде наличен и онлайн на cska.bg.

Очакваме ви, за да споделим заедно един специален ден и да облечем фланелката, която символизира завръщането у дома.

Обратно у дома! Всички заедно!

WINBET – изненади на мига всеки ден (18+)