Защитникът Денис Динев и халфът Стефан Каменов вече не са част от Монтана. Клубът обяви, че двете страни са постигнали споразумение за прекратяване на договорите по взаимно съгласие.

От ръководството благодариха на футболистите за проявения професионализъм и им пожелаха успех в бъдещата им кариера.

Динев и Каменов бяха сред основните играчи на Монтана през миналия сезон във Втора лига, когато редовно започваха като титуляри. В началото на новия шампионат в елита обаче те записаха само по един мач, което е довело до решението за раздяла.