Халфът на Лудогорец Педро Нареси се сбогува с Разград със стори, публикувано в социалните мрежи.

28-годишният бразилец публикува снимка на семейството си. Договорът му с „орлите“ изтича след края на сезона.

„Последни моменти в Разград. Прощаваме се с това, което беше наш дом в течение на 4 години. Имаме чудесни спомени. Зезиньо (б.р. - синът му) говори български, а Тринита (кучето) е българка“, написа Нареси.

Както е известно, интерес към зетя на Роберто Карлос има от страна на Левски и ЦСКА.